Home / Haberler / İSTANBUL ÇEVRE KONSEYİ 57. OLAĞAN TOPLANTISI YAPILDI.

İSTANBUL ÇEVRE KONSEYİ 57. OLAĞAN TOPLANTISI YAPILDI.

Posted on
Paylaşın
Pin Share

İstanbul çevre konseyi 57..olağan kahvaltılı toplantısı gerçekleştirdi.Genel kurul öncesi yeni STK temsilcilerinin katılımları 176 olan 181 olurken ,Aday üyeliği beklenen  STK lar için karar bir dahaki toplantıya bırakıldı.

İstanbul çevre konseyi yönetim kurulu ndan    Şeyma Dumrul,Zafer Murat Çetintaş,Seyfullah Atçı,Menderes Sönmez,Ömer Yılmazer,Zekiye Ülker,Aykan Yavuz,Aydın Ağaoğlu,Yusuf Bozetepe, toplantıya katılanlar arasında idi.

Üye ve aday üyelerden ve misafir olarak katılan Sefai Uzun ,Emel Güven,Şule Atasoy,Nejat Büyükköksal,İzzet Doğan,Turgut Özdemir ve eşi,Duru Boztepe,Tuba Özkabakçı,Ali gündüz,Zuhal Kartal,Lerzan Özer,,Avukat Aybars Karakırık,Prof .Dr.Özer  Ergün,Adem Ülker,Gülin Ülker,Cüneyt Gül ve eşi katıldılar.

Gelecek toplantıda belirlenen gündem ile yapılacak toplantı da genel kurul adaylarının belirlenmesi,Danışma Kurulu üyelerinin belirlenmesi ve 21 Mart günü Ataşehir Kent Konseyinde  Zafer Murat Çetintaş tarafından İstanbul Çevre Konseyi kuruluş örgütlenmesinin ele alınacağı toplantı yapılmasına karar verildi.

HABER : BÜLENT ÖZGEN

Paylaşın
Pin Share
Top