script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js">
Home / Etkinlikler / İSTANBUL ÇEVRE KONSEYİ VE SUN FLORAL SCHOOL’DAN ÇİÇEKÇİLİK EĞİTİMİ

İSTANBUL ÇEVRE KONSEYİ VE SUN FLORAL SCHOOL’DAN ÇİÇEKÇİLİK EĞİTİMİ

Posted on

 

İstanbul Çevre Konseyi, Sun Floral School ile Çiçekçilik Eğitimi Kurslarına başlıyor. Proje ile ilgili ilk toplantı, Sun Floral’ın İstanbul Galata’daki ofisinde yapıldı. Toplantıya İÇK Kurucu Genel Sekreteri Zafer Murat Çetintaş ile Sun Floral School Direktörü Nagehan Özen başkanlık etti. Kursların, Koordinatörlüğünü İÇK Genel Sekreteri Şeyma Dumrul yapacak.

ontent/uploads/2018/03/IMG-20180321-WA0007.jpg 1328w" sizes="(max-width: 300px) 100vw, 300px" /> ÇİÇEKÇİLİK EĞİTİMİ MESLEK, EK GELİR VE HOBİ AMAÇLI

Dewpanda Reklam Ajansı da tanıtım çalışmalarını üstlenecek. Dewpanda’nın sahibi Serdar Özen, kamusal hizmet özelliği bulunan organizasyona dijital medya ve reklam olarak ellerinden gelen desteği vereceklerini söyledi.

Çiçekçilik Eğitimi ile ilgi duyacak bireylere meslek kazandırılması, yeni gelir kapıları açılması planlanıyor. Eğitimlere hobi amaçları gelecek olanlarda sanatsal bir beceri kazanmış olacak. Toplantıda eğitimlerin, Rumeli Hisarı, Büyükdere Ermeni Klisesi, Belgrat Ormanı gibi tarihi ve doğal mekanlarda düzenlenmesi kararlaştırıldı. Sun Floral School, temel çiçekçilik eğitiminin yanı sıra kurumsal firmalarda düzenlediği workshoplarla çeşitli branşlarda etkinlikler düzenliyor. Kurs şartları ve takvimi önümüzdeki günlerde açıklanacak.

Kursa katılmak isteyenler  istanbulcevrekonseyi@gmail.com  adresinden ön başvuru yapabilirler. Ayrıca konuyla ilgili daha detaylı bilgi http://www.sunfloralschool.com/ sitesinden alınabilir.

28Shares

1925total visits,1visits today

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nine − 2 =

WordPress spam blocked by CleanTalk.
Top