script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js">
Home / Haberler / ŞEYTAN ÜÇGENİNDE UZAYLI NESNE

ŞEYTAN ÜÇGENİNDE UZAYLI NESNE

Posted on

Darrel Miklos isimli belgeselci ve ekibi Bermuda Şeytan Üçgeni’nin altındaki eski gemi enkazlarını keşfederken, dünya dışı bir uzay gemisinin kalıntısını bulduğunu iddia etti.

 

Ünlü isim Bahamalar yakınlarındaki açıklanmayan bir yerde dalış yaptı, yüzlerce yıl önce dünyaya yapılan bir dünya dışı ziyaretin ilk kanıtı olduğuna inandığını bir nesne buldu. Eski bir gemi enkazı olabileceğini düşündüğü şeyin, büyük bir tanımlanamayan nesne olduğu ortaya çıktı.

Miklos’un, DailyMail.com’a verdiği demeçte, ‘Denizdeki bu batık nesne, gördüğüm hiçbir şeye benzemeyen bir oluşumdu. Ekipteki jeofizikçiler, bu yapının üzerindeki mercanın 5000 yıldan daha eski olduğunu söylüyor.’ diye konuştu.

Darrell’in ekibindeki bilim adamlarına göre, dünyadaki herhangi bir mercan bu oluşumda doğal olarak büyüyemezdi, bu tür bir büyümeyi desteklemek için temel bir yapı olmalıydı. Bu da nesnenin “dünya dışı” olması iht

imalini arttırıyor.

Bölgenin en derin kısmı yüzeyin 300 metre altındaydı, dalgıçlar özel solunum cihazı kullanmak ve ona erişmek için en gelişmiş denizaltıyı kullandı. Tüm yapının çapı yaklaşık 600 feet yani iki futbol sahasının uzunluğu kadar.

KAYNAK   : http://www.denizticaretgazetesi.org/seytan_ucgeninde_uzayli_nesne_haber11582.html
YAYINA  HAZIRLAYAN : BÜLENT ÖZGEN-HABER MERKEZİ
0Shares

556total visits,4visits today

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 × two =

WordPress spam blocked by CleanTalk.
Top